zaslať tlačiť

Kožené opasky

Spoločnosť PENNYBELTS bola založená roku 1996 a od začiatku sa sústredí na výrobu a veľkoobchodný predaj módnych kožených opaskov. Dve vzájomne sa doplňujúce kolekcie jeansových a spoločenských opaskov boli roku 2002 rozšírené o dámske opasky, ktoré si veľmi rýchlo získali obľubu našich zákazníkov.

Vážime si toho, že jsme dodávateľmi významných maloobchodných reťazcov, predajní koženého tovaru a jeansových obchodov. Pánske opasky sú vyrábané z kvalitných italských usní, pre výrobu dámskych opaskov vyberáme tie najkvalitnejšie usne z celej Európy. Dvakrát do roka pre Vás pripravujeme nové kolekcie podľa posledných módnych trendov, ktoré s veľkým úspechom prezentujeme na významnom veľtrhu STYL a KABO v Brne.

Naše kožené opasky možno skvele využiť ako darčekové a reklamné predmety, logo Vašej spoločnosti môže byť vyrazené na akýkoľvek opasok alebo môže byť vylaserované priamo na spone.

V našom internetovom obchode môžete zakúpiť opasky za doporučené maloobchodné ceny, veľkoobchodné ceny sa zobrazia až po Vašej registrácii, ktorá je možná len na IČ a podlieha nášmu schváleniu, o ktorom Vás budeme informovať.
Košík Akce
Novinky